Грюнвальдська 43
ГданьськГрафік роботи:
Графік роботи онлайн
4,94
В нашій клініці знаходиться один кабінет лікаря та один маніпуляційний кабінет - обидва розташовані на 1-му поверсі. Прийшовши в Jutro Medical, ви можете бути впевнені, що ви в надійних руках. Ви отримаєте комплексну та професійну допомогу від кваліфікованої медичної бригади.
Sprawnie szybko na temat. Sprawa załatwiona bez wizyty w gabinecie jeżeli nie jest to potrzebne
Wszystko super naprawdę rewelacja
Wszystko ok, wizyta odbyła się punktualnie. Jedyne co bym zmieniła to większą dostępność terminów do lekarzy innych niż Marcin Bielski, który mi nie odpowiada.
Szybko i jasno rozwiązał mój problem. Skontaktował się ze mną natychmiast.
Uwielbiam Jutro, dzięki temu choruję w spokoju :)
Wizyta na wysokim poziomie, apka świetna – wszystko jak należy
Wszystko w porządku, lekkie opóźnienie ale do zaakceptowania
Bardzo polecam Pana doktora,bardzo uprzejmy, zaangażowany, wysoka kultura i wiedza
Przyjemna atmosfera już na samym wejściu :) Bardzo polecam
Pani na recepcji bardzo miła i pomocna osoba, bardzo mi się podobało
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.Jestem bardzo zadowolona.
Wszystko bardzo dobrze, jedynie w pomieszczeniu panuje zaduch, brak wentylacji i czuć wyziewami kanalizacyjnymi
Sprawnie szybko na temat. Sprawa załatwiona bez wizyty w gabinecie jeżeli nie jest to potrzebne
Szybko i jasno rozwiązał mój problem. Skontaktował się ze mną natychmiast.
Wszystko w porządku, lekkie opóźnienie ale do zaakceptowania
Pani na recepcji bardzo miła i pomocna osoba, bardzo mi się podobało
Wszystko super naprawdę rewelacja
Uwielbiam Jutro, dzięki temu choruję w spokoju :)
Bardzo polecam Pana doktora,bardzo uprzejmy, zaangażowany, wysoka kultura i wiedza
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.Jestem bardzo zadowolona.
Wszystko ok, wizyta odbyła się punktualnie. Jedyne co bym zmieniła to większą dostępność terminów do lekarzy innych niż Marcin Bielski, który mi nie odpowiada.
Wizyta na wysokim poziomie, apka świetna – wszystko jak należy
Przyjemna atmosfera już na samym wejściu :) Bardzo polecam
Wszystko bardzo dobrze, jedynie w pomieszczeniu panuje zaduch, brak wentylacji i czuć wyziewami kanalizacyjnymi