Повонзковська 44
ВаршаваГодини роботи
Графік роботи онлайн
4,92
Наша клініка в Жолібожі міститьтри лікарські та дві діагностичні операції. Пацієнти можуть відпочити в затишному залі для очікування, і переглянути актуальні художні виставки.
Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa placówki. Serdecznie polecam
Czekałem chyba godzinę dłużej na wizytę niż miałem zaplanowaną.
Wszystko mi się podobało, zrozumiały i dostępny system, miły personal
super, lekarz wyjaśnił moje wątpliwości przepisał lekk
Nie mam uwag, wszystko prawidłowo. Dlaczego zmuszacie mnie do napisania min 50 znaków…? Czy to jakieś zadanie domowe lub test…? Nie podoba mi się ta opcja.
Jestem zawsze zadowolona po każdej wizycie. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik 😄
Sprawnie, profesjonalnie, łatwy dostęp,historia wizyty, to sorawua , że wszystko mam pod ręką i czuję się komfortowo 🫶
Jak zawsze wygodnie i profesjonalnie. Szybki termin dostępny do wyboru w aplikacji jest kolejnym plusem.
Pełen profesjonalizm polecam placówkę bardzo. Pomocna i miła obsługa
Bardzo dobrze zorganizowana telewizyta. Jestem zadowolona.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Serdecznie pozdrawiam
Na recepcji szybko działają i widać że pracują a nie tylko chodzą na kawkę. Dziewczyny są zorganizowane i służą pomocą. Pozdrawiam
Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa placówki. Serdecznie polecam
super, lekarz wyjaśnił moje wątpliwości przepisał lekk
Sprawnie, profesjonalnie, łatwy dostęp,historia wizyty, to sorawua , że wszystko mam pod ręką i czuję się komfortowo 🫶
Bardzo dobrze zorganizowana telewizyta. Jestem zadowolona.
Czekałem chyba godzinę dłużej na wizytę niż miałem zaplanowaną.
Nie mam uwag, wszystko prawidłowo. Dlaczego zmuszacie mnie do napisania min 50 znaków…? Czy to jakieś zadanie domowe lub test…? Nie podoba mi się ta opcja.
Jak zawsze wygodnie i profesjonalnie. Szybki termin dostępny do wyboru w aplikacji jest kolejnym plusem.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Serdecznie pozdrawiam
Wszystko mi się podobało, zrozumiały i dostępny system, miły personal
Jestem zawsze zadowolona po każdej wizycie. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik 😄
Pełen profesjonalizm polecam placówkę bardzo. Pomocna i miła obsługa
Na recepcji szybko działają i widać że pracują a nie tylko chodzą na kawkę. Dziewczyny są zorganizowane i służą pomocą. Pozdrawiam