Joanna Krawczyk
Сімейний лікар
Ukończyła studia na wydziale lekarskim UM w Lublinie w 1997 r. Uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej w 2002 r. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami różnych grup wiekowych. Podnoszenie kwalifikacji, profilaktyka, kompleksowa opieka i zapewnienie ciągłości leczenia w chorobach przewlekłych oraz opieki medycznej na najwyższym poziomie to jej priorytety.
4,84
Rzeczowa,fachowa teleportacja. Bardzo mi ta forma odpowiada, bo oszczędza nam czas.
Bardzo miła i pomocna pani doktor,polecam serdecznie
Rzetelne podejście do objawów i stanu pacjenta.
Profesjonalne podejście do potrzeb pacjenta. Odpowiednią diagnoza i dobrane leki
Pani doktor jest kompetentna i życzliwa. Dobrze zna swoich pacjentów i szczerze się nimi interesuje. To wspaniała osoba.
Wszystko jasne, mi)ła, profesjonalna obsługa, trafna diagnoza.
Sprawnie i skutecznie, w miłej atmosferze. Wątpliwosci zostaly wyjaśnione.
Like always, she was completely patient, listened carefully, explained the situation. I really appreciate her.
Jestem zadowolony z opieki medycznej. Wszystko wytłumaczy jak dalej postępować.
Polecam, szybko sprawnie, profesjonalnie, i zrozumiale
Jestem bardzo zadowolona z wiedzy, zaangażowania i podejścia do pacjenta , braku oceny, atmosfera bardzo przyjazna i jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam właśnie na tą Panią, czuję się dobrze zaopiek...
Wizyta zgodna z oczekiwaniami. Miła Pani Doktor.
Rzeczowa,fachowa teleportacja. Bardzo mi ta forma odpowiada, bo oszczędza nam czas.
Profesjonalne podejście do potrzeb pacjenta. Odpowiednią diagnoza i dobrane leki
Sprawnie i skutecznie, w miłej atmosferze. Wątpliwosci zostaly wyjaśnione.
Polecam, szybko sprawnie, profesjonalnie, i zrozumiale
Bardzo miła i pomocna pani doktor,polecam serdecznie
Pani doktor jest kompetentna i życzliwa. Dobrze zna swoich pacjentów i szczerze się nimi interesuje. To wspaniała osoba.
Like always, she was completely patient, listened carefully, explained the situation. I really appreciate her.
Jestem bardzo zadowolona z wiedzy, zaangażowania i podejścia do pacjenta , braku oceny, atmosfera bardzo przyjazna i jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam właśnie na tą Panią, czuję się dobrze zaopiek...
Rzetelne podejście do objawów i stanu pacjenta.
Wszystko jasne, mi)ła, profesjonalna obsługa, trafna diagnoza.
Jestem zadowolony z opieki medycznej. Wszystko wytłumaczy jak dalej postępować.
Wizyta zgodna z oczekiwaniami. Miła Pani Doktor.

