Edyta Dębowska
Медсестро!
4,98
Dobry " fachowiec", bardzo życzliwa i mila dziękuję
Świetna, pogodna i profesjonalna. Czułam się swobodnie. Polecam :)
Przesympatyczna Pani! Bardzo miły przebieg wizyty, serdecznie polecam
Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta Bardzo polecam placówkę
Bardzo miła pani, trafione za pierwszym razem, szybko i po robocie :)
Bardzo miła i empatyczna pielęgniarka. Wszystko było ok.
Bardzo fajna obsługa miła odpowiedzialna i kompetentna
To moja druga wizyta u tej pani. Poprzednio skończyło się tak że krew nie została pobrana, pielęgniarka nie umiała sobie poradzić ani ze skutecznym wkłuciem. Wyszłam ostatecznie z dwie pokłutymi rękam...
Cudowna osoba. Źle znoszę pobieranie krwi a Pani zrobiła wszystko, żebym czuła się komfortowo.
Wizyta profesjonalnie i w miłej atmosferze przeprowadzona 🤎
Super kontaktowa pielęgniarka, miła profesjonalna, aż chce się z nią rozmawiać :)
Bardzo mila Pani pielęgniarka, polecam w 100 % 🙂🙂
Dobry " fachowiec", bardzo życzliwa i mila dziękuję
Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta Bardzo polecam placówkę
Bardzo fajna obsługa miła odpowiedzialna i kompetentna
Wizyta profesjonalnie i w miłej atmosferze przeprowadzona 🤎
Świetna, pogodna i profesjonalna. Czułam się swobodnie. Polecam :)
Bardzo miła pani, trafione za pierwszym razem, szybko i po robocie :)
To moja druga wizyta u tej pani. Poprzednio skończyło się tak że krew nie została pobrana, pielęgniarka nie umiała sobie poradzić ani ze skutecznym wkłuciem. Wyszłam ostatecznie z dwie pokłutymi rękam...
Super kontaktowa pielęgniarka, miła profesjonalna, aż chce się z nią rozmawiać :)
Przesympatyczna Pani! Bardzo miły przebieg wizyty, serdecznie polecam
Bardzo miła i empatyczna pielęgniarka. Wszystko było ok.
Cudowna osoba. Źle znoszę pobieranie krwi a Pani zrobiła wszystko, żebym czuła się komfortowo.
Bardzo mila Pani pielęgniarka, polecam w 100 % 🙂🙂
