Edyta Dębowska avatar

Edyta Dębowska

Медсестро!

Оцінки

4,98

631оцінки
Думки
Maria
6 cze 2026

Dobry " fachowiec", bardzo życzliwa i mila dziękuję

Karolina
5 cze 2026

Świetna, pogodna i profesjonalna. Czułam się swobodnie. Polecam :)

Aleksandra
5 cze 2026

Przesympatyczna Pani! Bardzo miły przebieg wizyty, serdecznie polecam

Rafał
5 cze 2026

Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta Bardzo polecam placówkę

Sylwia
2 cze 2026

Bardzo miła pani, trafione za pierwszym razem, szybko i po robocie :)

Jolanta Izabela
2 cze 2026

Bardzo miła i empatyczna pielęgniarka. Wszystko było ok.

Madeline
2 cze 2026

Bardzo fajna obsługa miła odpowiedzialna i kompetentna

Beata
1 cze 2026

To moja druga wizyta u tej pani. Poprzednio skończyło się tak że krew nie została pobrana, pielęgniarka nie umiała sobie poradzić ani ze skutecznym wkłuciem. Wyszłam ostatecznie z dwie pokłutymi rękam...

Justyna
1 cze 2026

Cudowna osoba. Źle znoszę pobieranie krwi a Pani zrobiła wszystko, żebym czuła się komfortowo.

Agnieszka Agata
27 maj 2026

Wizyta profesjonalnie i w miłej atmosferze przeprowadzona 🤎

Piotr
25 maj 2026

Super kontaktowa pielęgniarka, miła profesjonalna, aż chce się z nią rozmawiać :)

Kamil
25 maj 2026

Bardzo mila Pani pielęgniarka, polecam w 100 % 🙂🙂