Grażyna Hellak
Медсестро!
Оцінки
5,00
5оцінки
Думки
Tomasz
Idealna i serdeczna obsługa na czas a to jest najważniejsze dla osób pracujących, którzy nie korzystają ze zwolnień lekarskich i nie mogą sobie pozowali na oczekiwania w poczekalni.
Tomasz
Idealna i serdeczna obsługa na czas a to jest najważniejsze dla osób pracujących, którzy nie korzystają ze zwolnień lekarskich i nie mogą sobie pozowali na oczekiwania w poczekalni.

