Bezpłatny program profilaktyki chorób odkleszczowych

Mieszkasz w Łodzi lub Warszawie? Często spacerujesz po łąkach, parkach i lasach? Przynajmniej raz w życiu ukąsił Cię kleszcz? Dołącz do programu profilaktyki chorób odkleszczowych, skonsultuj stan zdrowia i wykonaj badania!
kleszcz na skórze
 • icon-porozmawiaj-z-lekarzem.svg

  Zgłoś się do udziału
  w programie

  Napisz na czacie w aplikacji Jutro Medical, zadzwoń na numer +48 570 690 376 lub udaj się od razu do rejestracji w przychodni.

 • icon-skierowanie.svg

  Odwiedź jedną z naszych przychodni

  Zgłoś się na rejestrację w naszej placówce w Łodzi (Żeligowskiego 46) lub Warszawie (Powązkowska 44), i wypełnij 2 ankiety kwalifikacyjne.

 • icon-szczepienia.svg

  Umówimy Cię
  na bezpłatne wizyty

  Po wypełnieniu ankiet, dołączysz do bezpłatnego programu. Umówimy Cię na wizytę lekarską oraz ew. badania. Za nic nie musisz płacić!

Hero image alt

Dowiedz się więcej o programie

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie bezpłatnego programu profilaktyki chorób odkleszczowych.

 • seo image

  Do kogo skierowany jest ten program profilaktyczny?

  Program profilaktyki chorób odkleszczowych jest dla Ciebie, jeśli:

  • mieszkasz w Łodzi lub Warszawie;
  • jesteś osobą w wieku aktywności zawodowej (masz 15 i więcej lat);
  • lubisz spędzać dużo czasu wśród łąk, parków i lasów, lub mieszkasz niedaleko nich;
  • przynajmniej raz w życiu ukąsił Cię kleszcz;
  • po ukąszeniu kleszcza, obserwujesz u siebie niepokojące objawy m.in. powiększający się rumień w kształcie pierścienia, gorączkę, bóle głowy i mięśni.
    

  Pamiętaj! W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów neurologicznych kleszczowego zapalenia mózgu (gorączka do 40°C, wymioty, bóle i zawroty głowy, nadwrażliwość na bodźce, sztywność karku), od razu zgłoś się do lekarza lub w razie niepokojącego stanu, wezwij pogotowie

  WIĘCEJ
 • seo image

  Jakie są korzyści z przystąpienia do programu?

  W ramach bezpłatnego programu profilaktyki chorób odkleszczowych:

  • nasz lekarz przeprowadzi z Tobą pogłębiony wywiad, zbada Cię oraz przekaże wskazówki, jak najlepiej chronić się przed chorobami odkleszczowymi;
  • w razie potrzeby, w punkcie pobrań: wykonasz prosty test w kierunku boreliozy, przeprowadzimy test immunoenzymatyczny (ELISA lub CLIA), a jeśli wyniki nie będą jednoznaczne, wykonamy również test Western-blot.

  Wszystkie wyżej wymienione badania/testy, wymagają od nas jedynie pobrania próbki krwi.
   

  WIĘCEJ
 • seo image

  W jakich miastach możesz wziąć udział w programie?

  Jako Jutro Medical, obecnie prowadzimy nabór do programu w dwóch miastach Polski. Zrealizujesz go w przychodni w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 44 (Żoliborz) oraz w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 46 (Stare Polesie). 

  WIĘCEJ
 • seo image

  Czym są ankiety kwalifikacyjne do programu?

  Jeśli wyrazisz chęć przystąpienia do programu, musisz wypełnić dwie krótkie ankiety. Bez stresu i obaw! W razie potrzeby służymy Ci pomocą na rejestracji :)

  Pierwsza z nich (wstępna) zawiera pytania, na które udzielasz odpowiedzi TAK/NIE m.in. „Czy stosujesz środki odstraszające kleszcze?” lub „Czy twoja praca polega na wykonywaniu czynności w terenie zalesionym lub rolniczym?”. Druga ankieta to test wiedzy w zakresie chorób odkleszczowych, w którym zaznaczasz według Ciebie poprawną odpowiedź. Na podstawie ww. ankiet, jesteśmy w stanie lepiej określić Twój stan zdrowia, dopasować dalsze postępowanie oraz przekazać Ci cenne wskazówki w kwestii profilaktyki.

  WIĘCEJ

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.