Lepsze jutro już dziś

Tworzymy opiekę zdrowotną zgodną z tym, kim jesteś. Bo jesteś dla nas kimś więcej, niż tylko pacjentem.

HorizonatalPhotoMobile_1.jpg

Czym jest Jutro?

Czynimy kontakt z lekarzem rodzinnym czymś więcej, niż krótką rozmową z otrzymaniem recepty. Dajemy medykom czas i technologię, by mogli zapewnić Ci kompleksową opiekę zarówno w zdrowiu, jak i w chorobie.

Nasz zespół składa się z młodych, doświadczonych i odważnych osób, które stale poszukują lepszych rozwiązań. Rozwiązań, które czynią opiekę zdrowotną wyjątkowym doświadczeniem

Nasza historia

Zamiast próbować ulepszać obecny model opieki zdrowotnej, postanowiliśmy zbudować go od zera. Dlaczego?

 Skłoniły nas do tego nasze osobiste doświadczenia. W końcu my też jesteśmy pacjentami. Podjęliśmy kroki, by stworzyć opiekę, która jest proaktywna, bezpłatna i powszechnie dostępna. Opiekę, w której to Ty jesteś w centrum uwagi. Bo każdy zasługuje na lepsze jutro.

“Wierzę, że ludzie nie muszą cierpieć na choroby, którym można zapobiec”

Adam Janczewski

CEO Jutro Medical
Adam-Janczewski-ceo-jutro-medical
icon

Tworzymy opiekę

dopasowaną do Ciebie

Tożsamość płciowa, pochodzenie, wiek, przebyte choroby czy doświadczenia życiowe - uwzględniamy wszelkie kształtujące Cię elementy, by zapewnić jak najlepszą, najbardziej przystępną i kompleksową opiekę zdrowotną.

icon

U nas możesz

czuć się swobodnie

Poświęcamy czas, aby Cię dobrze poznać. Słuchamy Twoich potrzeb i obaw. To dla nas podstawa budowania zdrowej i pełnej zaufania relacji z pacjentami. Chcemy być dla Ciebie miejscem, w którym czujesz się komfortowo. Po prostu czujesz się sobą.

icon

Dbamy o Twoją

zdrową przyszłość

“Lepiej zapobiegać, niż leczyć” - doskonale znasz to stwierdzenie. Wierzymy, że nie musisz cierpieć na choroby, którym można zapobiec. Kładąc nacisk nie tylko na leczenie, ale też proaktywne podejście, profilaktykę i edukację, zapewniamy Ci lepsze, zdrowsze jutro.

Liczy się przede wszystkim zadowolenie pacjentów

Twój głos ma znaczenie. Każda pozytywna jak i negatywna opinia motywuje
nas do działania i pozwala udoskonalać usługi.

98%

98%

* Średnia ocena pacjentów po wizytach telemedycznych oraz stacjonarnych - dane z ostatnich 3 miesięcy.

Zadowolonych pacjentów po wizytach

E-recepta, e-skierowanie czy zwykła porada kwestii profilaktyki? Do każdej Twojej potrzeby podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Słuchamy, rozumiemy i wypracowujemy w zgodzie z Tobą najlepsze rozwiązania. Budujemy z pacjentami atmosferę pełnego zaufania i poczucia, że mogą na nas polegać.

<1h

Najbliższy możliwy termin wizyty*

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczekiwanie tygodniami na wizytę lekarską jest frustrujące. W Jutro Medical dbamy o ciągłą dostępność naszych lekarzy, aby pacjenci jak najszybciej otrzymali to, czego potrzebują. Dzięki aplikacji, wizyty telemedyczne odbywają się nawet tego samego dnia.

* Najbliższy możliwy termin wizyty telemedycznej dostępny średnio w mniej niż godzinę - dane z ostatnich 6 miesięcy.

78%

Pacjentów korzysta z podejścia hybrydowego

Dostępność opieki zdrowotnej na wyciągnięcie ręki to jeden z naszych priorytetów. Oprócz wizyt stacjonarnych w przychodniach, pacjenci chętnie odbywają również konsultacje telemedyczne. Dzięki temu poprzez aplikację otrzymują pomoc bez konieczności wychodzenia z domu.

home-page-cta-top-people-image.jpg

Zobacz, co mówią o nas nasi pacjenci

Jutro Medical troszczy się o zdrowie już ponad 20 tys. osób! Zobacz, za co najbardziej doceniają nas pacjenci.

To miejsce, w którym czuję się zaopiekowana od samego wejścia

“W Jutro mnóstwo rzeczy można załatwić przez internet - oczywiście wtedy, gdy nie jest potrzebna osobista konsultacja. Wystarczy aplikacja i można omówić z lekarzem m.in. wyniki badań. To miejsce, w którym człowiek czuje się zaopiekowany od samego wejścia.”
~ @harelblog

harelblog || To miejsce, w którym czuję się zaopiekowana od samego wejścia

Nasz czas i nasze zdrowie są tu najważniejsze

“Jutro Medical pokazuje jak dziś powinny wyglądać przychodnie jutra. Bez kolejek, bez czekania, bez niepotrzebnych nerwów. Nasz czas i nasze zdrowie są tu najważniejsze.”
~ @twoalicecom

twoalicecom || Nasz czas i nasze zdrowie są tu najważniejsze

Jutro Medical to powiew świeżości w polskiej medycynie

“Jutro Medical to powiew świeżości w polskiej medycynie. Profesjonalna obsługa czeka na każdego pacjenta. Dzięki aplikacji mobilnej dostęp do lekarza nigdy nie był tak łatwy!”
~ @aleksandranajda

Aleksandra-najda || Jutro Medical to powiew świeżości w polskiej medycynie

Przekonaj się, jak wygląda opieka zdrowotna przyszłości

Poważnie traktujemy Twoje dobre samopoczucie. Pomożemy Ci nie tylko zarządzać problemami zdrowotnymi, ale też wyposażymy Cię w wiedzę i wskazówki, których potrzebujesz, aby dokonać pozytywnych zmian w kwestii zdrowia.
usmiechnieta-dziewczyna-z-telefonem

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.