Kompleksowe usługi medyczne w zasięgu Twojej ręki

Sprawdź, co dla Ciebie
przygotowaliśmy

Podstawowa
Opieka Zdrowotna

Posiadasz ubezpieczenie zdrowotne ramach NFZ? Jeśli tak, możesz skorzystać z usług lekarza POZ zupełnie za darmo! Wystarczy, że umówisz się przez naszą aplikację na wizytę online!

Czytaj dalej
Lekarz rodzinny bada pacjentkę stetoskopem w gabinecie

Szczepienia przeciwko COVID-19

Szczepionka to najpewniejszy sposób ochrony przed zarażeniem się koronawirusem. Będąc naszym pacjentem, możesz umówić się na termin szczepienia w przychodni.

Czytaj dalej

E-recepta

E-recepta to elektroniczny odpowiednik tradycyjnych recept. Dzięki niej możesz mieć pewność, że otrzymasz właściwy lek, bez ryzyka pomyłki. Nasi lekarze wydadzą Ci ją przez internet, a Ty nie musisz się już martwić, że ją zgubisz.

Czytaj dalej

E-skierowanie

Potrzebne Ci e-Skierowanie? Jeśli tak, błyskawicznie dostarczy Ci je nasz lekarz online. Jest ono równie ważne, co dobrze Ci znane skierowanie papierowe. Z tym, że nie musisz go nosić w kieszeni.

Czytaj dalej

E-zwolnienie

Pracodawca pyta o e-zwolnienie? Zgłoś się do nas na wizytę online, a lekarz wyśle je do Twojego miejsca pracy tego samego dnia! Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii, a Twój szef będzie spokojny.

Czytaj dalej

Badania
w przychodni

Potrzebujesz zbadać krew lub zrobić EKG? W naszej przychodni wykonasz badania w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Czytaj dalej

Przyjdź i zobacz naszą przychodnię na Żoliborzu

Przyjdź na swoją pierwszorazową wizytę w przychodni Jutro Medical na Powązkowskiej 44. To my czekamy na Ciebie z wizytą, a nie Ty na wizytę!

Pobierz aplikację

Bezpłatna przychodnia stacjonarnie i na Twoim telefonie

Zobacz, jak wygląda opieka zdrowotna XXI wieku

Pobierz aplikację już dziś i umów się na wizytę w naszej przychodni na warszawskim Żoliborzu. To nic nie kosztuje!

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego - numer księgi rejestrowej: 000000228431

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.