Agnieszka Bisz
Lekarka rodzinna
4,95
Professionally lekarz. Zna swoją sprawę. Pozdrawiam
Bardzo pomocna Pani Lekarz. Wizyta przebiegła bezproblemowo i szybko
Pani lekarz wszystko zrobiła, co było potrzebne. Jestem zadowolona z wizyty
Najlepsza Pani doktor, polecam serdecznie z czystego serca
Wizyta telemedyczna odbyla sie szybciutko Pani doktor wszystko wyjasnila
Pani doktor wszystko mi wyjasnila odnosnie mojej choroby
Bardzo miła, pomocna, wszystko wytłumaczyła. Wiem co dalej robić. Polecam.
Dziękujemy bardzo za pomoc Pani Agnieszka, wszystko było pomocne!
Pani Doktor konkretnie i rzeczowo podeszła do wizyty. Podejście do pacjenta bardzo życzliwe i profesjonalne.
Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wizyta miła i konkretna.
Wizyta przebiegła profesjonalnie, pełne zaangażowanie, wszystkie pytania zostały wyjaśnione.
Pani Doktor profesjonalna pod każdym względem. Wyrozumiała, rzeczowa. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.
Professionally lekarz. Zna swoją sprawę. Pozdrawiam
Najlepsza Pani doktor, polecam serdecznie z czystego serca
Bardzo miła, pomocna, wszystko wytłumaczyła. Wiem co dalej robić. Polecam.
Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wizyta miła i konkretna.
Bardzo pomocna Pani Lekarz. Wizyta przebiegła bezproblemowo i szybko
Wizyta telemedyczna odbyla sie szybciutko Pani doktor wszystko wyjasnila
Dziękujemy bardzo za pomoc Pani Agnieszka, wszystko było pomocne!
Wizyta przebiegła profesjonalnie, pełne zaangażowanie, wszystkie pytania zostały wyjaśnione.
Pani lekarz wszystko zrobiła, co było potrzebne. Jestem zadowolona z wizyty
Pani doktor wszystko mi wyjasnila odnosnie mojej choroby
Pani Doktor konkretnie i rzeczowo podeszła do wizyty. Podejście do pacjenta bardzo życzliwe i profesjonalne.
Pani Doktor profesjonalna pod każdym względem. Wyrozumiała, rzeczowa. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.

