Daniel Kwaczyński
Lekarz rodzinny
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej. Jako jeden z głównych filarów podstawowej opieki zdrowotnej uważa medycynę stylu życia.
4,86
Polecam doktora, dokładnie zbadał wyjaśnił wszystkie kwestie i skierował co należy zrobić dalej
Poczulam sie zaopiekowana. Bardzo dziekuje za wizyte :)
Wizyta odbyła się w pozytywnej atmosferze;otrzymałam wskazówki oraz proces do dalszego leczenia. Lekarz rzeczowy oraz spokojny i opanowany.
Polecam. Komfortowa i rzetelna wizyta
Wszystko na najwyższym poziomie, dziękuję, bardzo polecam!
Bardzo miły lekarz, wizytę oceniam na bdb
Lekarz dokładnie analizuje wyniki badań i dobiera leczenie.
Bardzo profesjonalny i zaangażowany lekarz. Terminowa wizyta.
Pan Doktor jest bardzo zaangażowany i serdeczny, bardzo profesjonalna opieka!
bardzo fachowo i troskliwie zaangażowany
Bardzo miły i kompetentny lekarz. Ciesze sie że zmieniłam przychodnie na Jutro Medical
Pomimo zapisanej wizyty na daną godzinę . Lekarz przyjął kogoś z poza kolejki . Siedząc z bólem na korytarzu było to bardzo niemiłe . Lekarz drwiąc ze mnie i wyśmiewając z tego co mówię . Nie wsłuchiw...
Polecam doktora, dokładnie zbadał wyjaśnił wszystkie kwestie i skierował co należy zrobić dalej
Polecam. Komfortowa i rzetelna wizyta
Lekarz dokładnie analizuje wyniki badań i dobiera leczenie.
bardzo fachowo i troskliwie zaangażowany
Poczulam sie zaopiekowana. Bardzo dziekuje za wizyte :)
Wszystko na najwyższym poziomie, dziękuję, bardzo polecam!
Bardzo profesjonalny i zaangażowany lekarz. Terminowa wizyta.
Bardzo miły i kompetentny lekarz. Ciesze sie że zmieniłam przychodnie na Jutro Medical
Wizyta odbyła się w pozytywnej atmosferze;otrzymałam wskazówki oraz proces do dalszego leczenia. Lekarz rzeczowy oraz spokojny i opanowany.
Bardzo miły lekarz, wizytę oceniam na bdb
Pan Doktor jest bardzo zaangażowany i serdeczny, bardzo profesjonalna opieka!
Pomimo zapisanej wizyty na daną godzinę . Lekarz przyjął kogoś z poza kolejki . Siedząc z bólem na korytarzu było to bardzo niemiłe . Lekarz drwiąc ze mnie i wyśmiewając z tego co mówię . Nie wsłuchiw...
