Martyna Gołębiowska-Krzystek
Lekarka rodzinna
Absolwentka I wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w zakresie chorób wewnętrznych. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w oddziałach szpitalnych m.in. na II Oddziale Chorób Wewnętrznych z pododdziałem nefrologicznym w Szpitalu Bielańskim oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Hepatologii CSK ul. Banacha 1.
4,97
Pani dr jest spokojna, rzetelna i empatyczna. Wizyta przebiega w dobrej atomosferze.
Najlepsza Pani doktor w całej placówce, miła, empatyczna, uśmiechnięta, pozytywna a przede wszystkim znająca się na swoim fachu jakim jest leczenie :)
Wszystko mi się podobało, pani doktor doskonale wyjaśniła co muszę robić dalej. Polecam
Pani doktor bardzo pomocna wnikliwa uważnie słucha zadaje dodatkowe pytania żeby jak najbardziej kompleksowo i holistycznie zaopiekować się pacjentem.
Co tu pisać… poraz kolejny nie mam zastrzeżeń. Jak zwykle profesjonalnie oraz życzliwie. Pozdrawiam
Pani była bardzo miła i pomogła mi we wszystkim. Czułam się zaopiekowana
Fantastyczna,empatyczna,serdeczna i fachowa(to tak w skrócie)
Pani doktor dokładnie wysłuchała wszystkich moich problemów, przepisała potrzebne badania, wystawiła skierowania i mam konkretny plan na dalsza diagnostykę.
Super pani doktor :) Naprawdę miła i pomocna, jak zawsze
Najlepsza Pani doktor!!! Zaangażowana, zawsze pomoże!
Bardzo sympatyczna Pani Doktor, chętna do pomocy, wszystko wyjaśnione
Polecam, zaangażowanie na najwyższym poziomie oraz pomoc
Pani dr jest spokojna, rzetelna i empatyczna. Wizyta przebiega w dobrej atomosferze.
Pani doktor bardzo pomocna wnikliwa uważnie słucha zadaje dodatkowe pytania żeby jak najbardziej kompleksowo i holistycznie zaopiekować się pacjentem.
Fantastyczna,empatyczna,serdeczna i fachowa(to tak w skrócie)
Najlepsza Pani doktor!!! Zaangażowana, zawsze pomoże!
Najlepsza Pani doktor w całej placówce, miła, empatyczna, uśmiechnięta, pozytywna a przede wszystkim znająca się na swoim fachu jakim jest leczenie :)
Co tu pisać… poraz kolejny nie mam zastrzeżeń. Jak zwykle profesjonalnie oraz życzliwie. Pozdrawiam
Pani doktor dokładnie wysłuchała wszystkich moich problemów, przepisała potrzebne badania, wystawiła skierowania i mam konkretny plan na dalsza diagnostykę.
Bardzo sympatyczna Pani Doktor, chętna do pomocy, wszystko wyjaśnione
Wszystko mi się podobało, pani doktor doskonale wyjaśniła co muszę robić dalej. Polecam
Pani była bardzo miła i pomogła mi we wszystkim. Czułam się zaopiekowana
Super pani doktor :) Naprawdę miła i pomocna, jak zawsze
Polecam, zaangażowanie na najwyższym poziomie oraz pomoc
