Michał Elbaum
Lekarz rodzinny
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych, doktor nauk medycznych. Aktywnie uczestniczy w spotkaniach Towarzystwa Endokrynologicznego. Ma na swoim koncie kilka publikacji naukowych o tematyce endokrynologicznej.
4,99
Szczerze polecam, dobry lekarz, szybka i konkretna wizyta
Jest odpowiedzialny lekarza na swoim. stanowisku
Wspaniały i konkretny lekarz,szkoda,ze przyjmuje tylko w jeden dzień w tygodniu.
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie mimo tego, że przyszłam tylko po skierowanie.
Bardzo sympatyczny lekarz. Uważnie podchodzi o pacjenta.
Wszystko zostało mi wytłumaczone w jasny sposób. Lekarz bardzo uprzejmy.
Wszystko wyjaśnione rzeczowo i dobry kontakt z pacjentem
Bardzo szczegółowa konsultacja, która wszytsko dobrze wyjaśniła. Lekarz zebrał wywiad na temat przeszłych badań i skomentował postępy w leczeniu.
Pan Michał to jest fachowiec, zawsze można na niego liczyć
Prosto, trafnie, pomocnie. Jadę od razu ze skierowaniem na badania, bo dzięki sprawności mam czas :)
Pan doktor Michał to niezwykle miły, zaangażowany i profesjonalny lekarz. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca pacjentowi uwagę i buduje atmosferę zaufania oraz spokoju. Wizyta przebiega w bar...
Bardzo sympatyczny lekarz, wszystko wyjaśnione szybko i sprawnie
Szczerze polecam, dobry lekarz, szybka i konkretna wizyta
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie mimo tego, że przyszłam tylko po skierowanie.
Wszystko wyjaśnione rzeczowo i dobry kontakt z pacjentem
Prosto, trafnie, pomocnie. Jadę od razu ze skierowaniem na badania, bo dzięki sprawności mam czas :)
Jest odpowiedzialny lekarza na swoim. stanowisku
Bardzo sympatyczny lekarz. Uważnie podchodzi o pacjenta.
Bardzo szczegółowa konsultacja, która wszytsko dobrze wyjaśniła. Lekarz zebrał wywiad na temat przeszłych badań i skomentował postępy w leczeniu.
Pan doktor Michał to niezwykle miły, zaangażowany i profesjonalny lekarz. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, poświęca pacjentowi uwagę i buduje atmosferę zaufania oraz spokoju. Wizyta przebiega w bar...
Wspaniały i konkretny lekarz,szkoda,ze przyjmuje tylko w jeden dzień w tygodniu.
Wszystko zostało mi wytłumaczone w jasny sposób. Lekarz bardzo uprzejmy.
Pan Michał to jest fachowiec, zawsze można na niego liczyć
Bardzo sympatyczny lekarz, wszystko wyjaśnione szybko i sprawnie
