Paulina Brańka
Lekarka rodzinna
4,97
Wszystko super, zostało wytłumaczone dokładnie, udało się dobrze skontaktować z lekarzem
Bardzo zaangażowana i przesympatyczna Pani doktor! Polecam z całego serca
Najlepsza Pani Doktor na świecie. Bardzo uprzejma i bardzo rzeczowa, wszystko wyjaśniła w bardzo zrozumiały sposób.
Świetna i przemiła Pani Doktor! Działa szybko i skutecznie. Polecam gorąco!
Bardzo uprzejma i pomocna. Oby więcej takich lekarzy
Pani doktor ma niesamowite podejście do pacjenta, widać zamiłowanie do pracy. Słychać uśmiech przez telefon :)
10/10 doktor na medal ! 🥇 zaanagażowanie, podejście, merytoryka i dokładność
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, w sympatycznej atmosferze, z pełną uważnością na moje problemy. Pani Doktor odpowiadała na moje pytania, wyjaśniła możliwe przyczyny problemów zdrowotnych, przepisał...
Pani Doktor Brańka zaskakuje wiedzą medyczną dzisiejszą i przyszłościową, takich lekarzy nam trzeba, mile zaskoczenie.
Pani Paulina jest bardzo empatyczna i zaangażowana. Miałam wiele pytań, na które zostały mi udzielone szczegółowe odpowiedzi i wiem co dalej robić. Polecam z całego serca!
Bardzo miła, uprzejma i rzeczowa Pani Doktor, wszystkim życzę aby tylko na takich lekarzy trafiali.
Pani doktor była zaangażowana, rzeczowa i dokładnie wyjaśniła wszystkie kwestie związane z moim stanem zdrowia oraz dalszym leczeniem. Polecam.
Wszystko super, zostało wytłumaczone dokładnie, udało się dobrze skontaktować z lekarzem
Świetna i przemiła Pani Doktor! Działa szybko i skutecznie. Polecam gorąco!
10/10 doktor na medal ! 🥇 zaanagażowanie, podejście, merytoryka i dokładność
Pani Paulina jest bardzo empatyczna i zaangażowana. Miałam wiele pytań, na które zostały mi udzielone szczegółowe odpowiedzi i wiem co dalej robić. Polecam z całego serca!
Bardzo zaangażowana i przesympatyczna Pani doktor! Polecam z całego serca
Bardzo uprzejma i pomocna. Oby więcej takich lekarzy
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, w sympatycznej atmosferze, z pełną uważnością na moje problemy. Pani Doktor odpowiadała na moje pytania, wyjaśniła możliwe przyczyny problemów zdrowotnych, przepisał...
Bardzo miła, uprzejma i rzeczowa Pani Doktor, wszystkim życzę aby tylko na takich lekarzy trafiali.
Najlepsza Pani Doktor na świecie. Bardzo uprzejma i bardzo rzeczowa, wszystko wyjaśniła w bardzo zrozumiały sposób.
Pani doktor ma niesamowite podejście do pacjenta, widać zamiłowanie do pracy. Słychać uśmiech przez telefon :)
Pani Doktor Brańka zaskakuje wiedzą medyczną dzisiejszą i przyszłościową, takich lekarzy nam trzeba, mile zaskoczenie.
Pani doktor była zaangażowana, rzeczowa i dokładnie wyjaśniła wszystkie kwestie związane z moim stanem zdrowia oraz dalszym leczeniem. Polecam.
