Aneta Czerwczak
Pielęgniarka
4,99
Sprawne pobranie krwi, wizyta w przyjemnej atmosferze
Sprawne pobranie krwi, wizyta w przyjemnej atmosferze
Bardzo miła i uprzejma pani, super pobranie, ledwo wyczuwalne wkłucie
Bardzo miła pani pielęgniarka. Przyjazna atmosfera :)
Bardzo miła pielęgniarka, wszystko mi się spodobało
Profesjonalne podejście do pacjenta i super pobranie krwi
Przemiła Pani pielęgniarka. Zrobiła wszystko profesjonalnie, bezboleśnie i szybko.
Miłe przyjęcie, pełne radości. Jestem usatysfakcjonowana wizytą
Wizyta przebiegła bardzo dobrze, wszystko było szybko i profesjonalnie. Szczerze mówiąc, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Anetta jest profesjonalistką w swoim fachu. ☺️
Super Pani, bardzo empatyczna. Pobranie krwi które zawsze dla mnie jest nieprzyjemne były szybkie i prawie bezbolesne
Cudowna pielęgniarka, zawsze uśmiechnięta, delikatna, profesjonalna.
Przemiła i delikatna Pani pielęgniarka, wizyta trwała dosłownie chwilę, po krzyku :)
Sprawne pobranie krwi, wizyta w przyjemnej atmosferze
Bardzo miła pani pielęgniarka. Przyjazna atmosfera :)
Przemiła Pani pielęgniarka. Zrobiła wszystko profesjonalnie, bezboleśnie i szybko.
Super Pani, bardzo empatyczna. Pobranie krwi które zawsze dla mnie jest nieprzyjemne były szybkie i prawie bezbolesne
Sprawne pobranie krwi, wizyta w przyjemnej atmosferze
Bardzo miła pielęgniarka, wszystko mi się spodobało
Miłe przyjęcie, pełne radości. Jestem usatysfakcjonowana wizytą
Cudowna pielęgniarka, zawsze uśmiechnięta, delikatna, profesjonalna.
Bardzo miła i uprzejma pani, super pobranie, ledwo wyczuwalne wkłucie
Profesjonalne podejście do pacjenta i super pobranie krwi
Wizyta przebiegła bardzo dobrze, wszystko było szybko i profesjonalnie. Szczerze mówiąc, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Anetta jest profesjonalistką w swoim fachu. ☺️
Przemiła i delikatna Pani pielęgniarka, wizyta trwała dosłownie chwilę, po krzyku :)
