Kornelia Kamińska-Leszczuk
Pielęgniarka
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracowała zarówno w szkole, w badaniach klinicznych, jak i w szpitalu, gdzie dbała o zdrowie pacjentów. Przez ostatnie 5 lat jest związana z Podstawową Opieką Zdrowotną, gdzie kontynuuje swoją pasję i zaangażowanie w opiekę nad pacjentami, pomagając im w dbaniu o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Stale rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc na kursach. Pracuje w przychodni Jutra w Poznaniu.
4,99
Bardzo uprzejma, profesjonalna Pani pielęgniarka. Wytłumaczyła jak odebrać wyniki oraz była bardzo delikatna podczas pobrania
Pomimo pobierania krwi, nie była to nieprzyjemna wizyta ze względu na sympatyczną, jak odebrałam również kompetentną, Panią pielęgniarkę.
Pani Kornelia zasługuje na premię 💸💸💸 za bezbolesne pobieranie krwi
Wszystko w jak najlepszym porządku! Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.
Ta pielęgniarka jest po prostu super, dbajcie o nią!
Pierwszy raz miałam tak pozytywne odczucia w trakcie pobierania krwi. Świetne podejście Pani pielęgniarki!
Super pielęgniarka empatia zaangażowanie bardzo sympatyczna.
Profesjonalizm, konkretna, uprzejma,szybka...........
Super obsługa pacjenta, bardzo przyjazna Pani doktor. Wszystko zostało mi wyjaśnione z zaangażowaniem. Zostałam przyjęta na czas.
Fajnie się rozmawiało o scrubbsach podczas pobrania
Sprawnie, profesjonalnie i wszystko dokładnie wyjaśnione.
Bardzo miła pani pielęgniarka, zawsze bardzo rzetelna
Bardzo uprzejma, profesjonalna Pani pielęgniarka. Wytłumaczyła jak odebrać wyniki oraz była bardzo delikatna podczas pobrania
Wszystko w jak najlepszym porządku! Wizyta przebiegła bardzo sprawnie.
Super pielęgniarka empatia zaangażowanie bardzo sympatyczna.
Fajnie się rozmawiało o scrubbsach podczas pobrania
Pomimo pobierania krwi, nie była to nieprzyjemna wizyta ze względu na sympatyczną, jak odebrałam również kompetentną, Panią pielęgniarkę.
Ta pielęgniarka jest po prostu super, dbajcie o nią!
Profesjonalizm, konkretna, uprzejma,szybka...........
Sprawnie, profesjonalnie i wszystko dokładnie wyjaśnione.
Pani Kornelia zasługuje na premię 💸💸💸 za bezbolesne pobieranie krwi
Pierwszy raz miałam tak pozytywne odczucia w trakcie pobierania krwi. Świetne podejście Pani pielęgniarki!
Super obsługa pacjenta, bardzo przyjazna Pani doktor. Wszystko zostało mi wyjaśnione z zaangażowaniem. Zostałam przyjęta na czas.
Bardzo miła pani pielęgniarka, zawsze bardzo rzetelna

