Monika Dzięgielewska
Pielęgniarka
4,98
Bardzo miła i fachowa obsługa. Pielęgniarka posiada profesjonalną wiedzę.
Zawsze doradza, dopytuje i miła jest i dobrze wbije igłę.
Wspaniała pielęgniarka oraz wspaniały człowiek, wręcz emanuje pozytywną energią, widać i czuć pełne zaangażowanie
Bardzo sympatyczna ora uśmiechnięta Pani pielęgniarka
Bardzo polecam, przemiła pani. Pobranie krwi bezbolesne ;)
Super Pani, za każdym razem mam dobre odczucia po wizycie, zagaduje pacjentów, odwraca uwagę od badania
Bardzo miła, kompetentna, empatyczna. Polecam serdecznie :)
Wspaniała! Empatyczna Pani Pielęgniarka, wyrozumiała, delikatna i sprytna. Krew pobrana bez znaku, profesjonalnie i z wyczuciem:) Uśmiechnięta i serdeczna. ❤️
Bardzo miła i pomocna, z uśmiechem pobrała krew 😀
Polecam dobra obsluga i serdecznie polecam !!!!!!!!
Polecam miła kontaktowa profesjonalna Pani pielęgniarka
Pani jest przesympatyczna a wkłucie było za pierwszym razem :)
Bardzo miła i fachowa obsługa. Pielęgniarka posiada profesjonalną wiedzę.
Bardzo sympatyczna ora uśmiechnięta Pani pielęgniarka
Bardzo miła, kompetentna, empatyczna. Polecam serdecznie :)
Polecam dobra obsluga i serdecznie polecam !!!!!!!!
Zawsze doradza, dopytuje i miła jest i dobrze wbije igłę.
Bardzo polecam, przemiła pani. Pobranie krwi bezbolesne ;)
Wspaniała! Empatyczna Pani Pielęgniarka, wyrozumiała, delikatna i sprytna. Krew pobrana bez znaku, profesjonalnie i z wyczuciem:) Uśmiechnięta i serdeczna. ❤️
Polecam miła kontaktowa profesjonalna Pani pielęgniarka
Wspaniała pielęgniarka oraz wspaniały człowiek, wręcz emanuje pozytywną energią, widać i czuć pełne zaangażowanie
Super Pani, za każdym razem mam dobre odczucia po wizycie, zagaduje pacjentów, odwraca uwagę od badania
Bardzo miła i pomocna, z uśmiechem pobrała krew 😀
Pani jest przesympatyczna a wkłucie było za pierwszym razem :)

