Przychodnie

Poznań

Doświadczaj kompleksowej opieki zdrowotnej na wielu poziomach. Wybierz przychodnię najbliżej siebie i spotkaj się z nami offline. Bez stresu, bez kolejek, bez obaw. Przekonaj się, że wizyty u lekarza mogą być przyjemnością.
Poznań image

Odkryj nasze przychodnie w Poznaniu

Jesteśmy dla Ciebie dostępni również offline! Dzięki przychodniom możesz m.in. odbyć stacjonarnie konsultację lekarską czy wykonać podstawowe badania diagnostyczne.

 • Warszawa

  Powązkowska 44
  Godziny otwarciaPon. - Pt. 07:30 - 19:00
  Godziny pracy onlinePon. - Ndz. 09:00 - 21:00
  Kontakt+48 221006883 kontakt@jutromedical.com
  WIĘCEJ O PRZYCHODNI
 • Warszawa

  Jurija Gagarina 26/U5
  Godziny otwarciaPon. - Pt. 08:00 - 15:00
  Godziny pracy onlinePon. - Ndz. 09:00 - 21:00
  Kontakt+48 221189582kontakt@jutromedical.com
  WIĘCEJ O PRZYCHODNI
 • Warszawa

  Umińskiego 6/206
  Godziny otwarciaPon. - Pt. 08:00 - 16:00
  Godziny pracy onlinePon. - Ndz. 09:00 - 18:00
  Kontakt+48 221001365kontakt@jutromedical.com
  WIĘCEJ O PRZYCHODNI

Przychodnie Poznań

Opieka medyczna na najwyższym poziomie, komfort i zainteresowanie - to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszych przychodniach Jutro Medical. Od pierwszego kontaktu czeka na Ciebie miła, spokojna atmosfera. Świadczymy usługi podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, a zgłosić do nas możesz się już z najmniejszym, martwiącym Cię problemem. W przychodni znajdziesz pomoc u najlepiej wykwalifikowanych medyków i to właśnie tam lekarz prowadzący ustali z Tobą najlepszy dla Ciebie proces leczenia. Jeśli będzie to niezbędne wystawi również skierowanie do innego specjalisty.

Jakie usługi oferuje POZ?

W naszej przychodni nie tylko wygodnie umówisz wizytę przez telefon, otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie i sprawdzisz wyniki badań w aplikacji. Jako podstawowa opieka zdrowotna zapewniamy również:

 • świadczenia zdrowotne,
 • profilaktyczne,
 • diagnostyczne,
 • lecznicze,
 • rehabilitacyjne,
 • pielęgnacyjne.

Wszystko to z zakresu medycyny ogólnej, rodzinnej, chorób wewnętrznych i pediatrii, które są udzielane w ramach ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Wykonasz u nas m.in. wszelkie niezbędne badania krwi, przebadasz rytm serca za pomocą EKG i zaszczepisz się przeciwko konkretnym schorzeniom.

Chcesz zostać pacjentem Jutra Medical?

Nic prostszego! Wystarczy tylko pobrać naszą aplikację na telefon i założyć konto lub skorzystać z rejestracji online na naszej stronie. Rejestracja przebiega sprawnie, a podpisać deklarację możesz za pomocą ePUAP i Profilu Zaufanego.

Jak skorzystać z usług Jutro Medical w Poznaniu?

Aby umówić się na wizytę pobierz aplikację lub zarejestruj się online i umów się na wizytę. Aktualne adresy dostępne znajdziesz w aplikacji Jutra oraz na naszej stronie internetowej. Naszą placówkę w Poznaniu znajdziesz pod adresem Św. Leonarda 4.

Najlepsza opieka należy się każdemu. Bez opłat.

Zobacz, jak to działa

 • Najbardziej popularne pytania

  • Co oferuje Jutro Medical?

   Jako Jutro Medical, łączymy najwyższej klasy obsługę klienta z efektywnym wykorzystaniem technologii, aby zapewnić wysokiej jakości usługi w ramach NFZ, które są dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb. Jako lekarze pierwszego kontaktu w Jutro Medical poważnie traktujemy Twoje dobre samopoczucie. Z naciskiem na praktykę rodzinną i medycynę wewnętrzną, zajmujemy się wszystkimi podstawowymi potrzebami zdrowotnymi poprzez:

   • uznanie profilaktyki i dobrego samopoczucia za priorytet
   • współpracę z Tobą w celu dostosowania najlepszego planu, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom i celom
   • zapewnienie kompleksowej, dokładnej i bezpiecznej bazy danych dla wszystkich Twoich informacji medycznych
   • bezproblemowe koordynowanie opieki medycznej, w tym badań, zabiegów, wizyt u specjalistów i hospitalizacji
   • zapewnienie łatwych do zrozumienia, przystępnych porad i wskazówek
   • oferowanie opłacalnych opcji, które pozwolą Ci ustalić priorytety dotyczące Twojego zdrowia
   michal-i-tetyana-faq.jpg

   Czerpiemy z bogatego doświadczenia naszego zespołu oraz z Twoich osobistych opinii, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Od medycyny prewencyjnej po opiekę integracyjną, mamy narzędzia, aby zapewnić Ci jak najlepsze samopoczucie - niezależnie od tego, czy cieszysz się już dobrym zdrowiem, cierpisz z powodu drobnego przeziębienia, czy też stoisz w obliczu choroby zmieniającej Twoje życie. Nasi lekarze POZ są Twoimi partnerami w kultywowaniu i utrzymaniu długotrwałego zdrowia.

  • Czy Jutro Medical jest placówką prywatną?

   Nie. Jutro Medical jest przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej, finansowaną ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, dostępną również w formie aplikacji mobilnej. Korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z wypisaniem się z Twojej poprzedniej przychodni POZ.

  • Jak zarejestrować się w aplikacji?

   Po zainstalowaniu naszej aplikacji od razu możesz przejść do założenia w niej konta oraz złożenia deklaracji. Przy utworzeniu konta konieczne jest podanie własnego numeru telefonu oraz adresu e-mail i zaakceptowania regulaminu Jutro Medical. Następnie Twój numer telefonu zostanie zweryfikowany poprzez wprowadzenie kodu z SMS-a. Jeśli pomyślnie utworzysz konto w naszej aplikacji, możesz przejść do składania deklaracji! Deklarację możesz złożyć osobiście w przychodni Jutro Medical lub zdalnie poprzez ePUAP, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu!

  • Czy zapisanie się na wizytę jest darmowe?

   Tak. Usługi, które oferujemy są wyłącznie w ramach NFZ, więc są darmowe. W Jutro Medical bezpłatnie skonsultujesz swój problem z lekarzem czy uzyskasz e-receptę.

  • Jak mogę umówić się na termin wizyty telemedycznej?

   Wystarczy, że przejdziesz do zakładki “Konsultacje” i klikniesz “Umów wizytę”, wybierz dogodny termin i… to tyle!

Jutro możemy
być u Ciebie!

Przychodnia Jutra w Twoim mieście? Zostaw nam swojego maila, a gdy tylko się pojawimy, niezwłocznie damy Ci znać!

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.