PRZYCHODNIE

Warszawa

Doświadczaj kompleksowej opieki zdrowotnej na wielu poziomach. Wybierz przychodnię najbliżej siebie i spotkaj się z nami offline. Bez stresu, bez kolejek, bez obaw. Przekonaj się, że wizyty u lekarza mogą być przyjemnością.
Warszawa image

Odkryj nasze przychodnie w Warszawie

Jesteśmy dla Ciebie dostępni również offline! Dzięki przychodniom oraz placówkom partnerskim możesz m.in. odbyć stacjonarnie konsultację lekarską czy wykonać podstawowe badania diagnostyczne.

Warszawa
 • Warszawa

  Powązkowska 44
  Godziny otwarciaPon. - Pt. 07:30 - 19:00
  Godziny pracy onlinePon. - Ndz. 09:00 - 21:00
  Kontakt+48 570 690 376 kontakt@jutromedical.com
  WIĘCEJ O PRZYCHODNI
 • Warszawa

  Jurija Gagarina 26/U5
  Godziny otwarciaPon. - Czw. 08:00 - 16:00
  Godziny pracy onlinePon. - Ndz. 09:00 - 21:00
  Kontakt+48 570 690 376kontakt@jutromedical.com
  WIĘCEJ O PRZYCHODNI
 • Warszawa

  Umińskiego 6/206
  Godziny otwarciaPon. - Pt. 08:00 - 14:00
  Godziny pracy onlinePon. - Ndz. 09:00 - 18:00
  Kontakt+48 570 690 376kontakt@jutromedical.com
  WIĘCEJ O PRZYCHODNI

Przychodnie

W przychodniach Jutra skorzystasz z pełnego zakresu usług. Wykonasz podstawowe badania czy skonsultujesz z lekarzem swój stan zdrowia. Komfortowo, bezpiecznie i bez kolejek.

997x676-gagarina-warszawa-kafelek.jpg
Warszawa

Jurija Gagarina 26/U5

więcej o przychodni
clinic image Umińskiego 6/206
Warszawa

Umińskiego 6/206

więcej o przychodni

Przychodnie Warszawa

Każdy pacjent jest dla nas tak samo ważny, dlatego ciągle staramy się rozwijać nasze usługi medyczne, a także ułatwić dostęp do opieki zdrowotnej. Potrzebujesz porady lekarskiej? A może skierowania do specjalisty? Możesz zgłosić się do nas! 

Jesteśmy przychodnią lekarską, która udziela świadczeń zdrowotnych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Oznacza to, że posiadając ubezpieczenie możesz skorzystać z naszych usług za darmo! Jutro Medical to połączenie przychodni stacjonarnej z aplikacją mobilną.

Potrzeba tylko kilka kliknięć, aby zostać naszym pacjentem!

Aby zostać naszym pacjentem musisz ściągnąć na telefon aplikację Jutro Medical. Następnie przechodzisz przez szybką rejestrację i podpis deklaracji za pomocą ePUAP z poziomu smartfona lub komputera. Teraz zostało już tylko wybrać odpowiednią dla Ciebie opcję - czy chcesz, aby Twoja pierwsza wizyta odbyła się stacjonarnie, w naszej przychodni w Warszawie, czy poprzez czat w aplikacji? To naprawdę nic trudnego!

Co zyskujesz zostając naszym pacjentem?

Jesteśmy świadomi, jak ciężko dostać się do lekarza na NFZ. Naszą misją jest ułatwienie dostępu do Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Oferujemy najwyższej klasy usługi medyczne, takie jak:

 • Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ),
 • Szczepienia,
 • E-receptę,
 • E-zwolnienie,
 • E-skierowanie,
 • Badania w przychodni
 • Porady w kwestii profilaktyki

Nasz doświadczony zespół medyczny zaopiekuje się Tobą na najwyższym poziomie! Nie bagatelizujemy żadnego problemu - możesz nam zaufać. Zostając naszym pacjentem, masz zagwarantowaną współpracę z lekarzem w celu dostosowania najlepszych opcji leczenia, odpowiadającym Twoim indywidualnym potrzebom. 

Jutro Medical to przychodnia, która oferuje nie tylko opłacalne rozwiązania dotyczące Twojego zdrowia, ale również zapewniamy bezproblemowe koordynowanie opieki medycznej wraz ze wszelkimi badaniami, zabiegami oraz wizytami u specjalistów i hospitalizacją. 

Gdzie znajdują się nasze przychodnie?

Nasze placówki mieszczą się na warszawskim Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej 44, Śródmieściu przy ul. Bagno 2D oraz Dolnym Mokotowie przy ul. Jurija Gagarina 26/U5. Na wizytę do naszych przychodni możesz zapisać się poprzez aplikację Jutro Medical.

Najlepsza opieka należy się każdemu. Bez opłat.

Zobacz, jak to działa

 • Najbardziej popularne pytania

  • Co oferuje Jutro Medical?

   Jako Jutro Medical, łączymy najwyższej klasy obsługę klienta z efektywnym wykorzystaniem technologii, aby zapewnić wysokiej jakości usługi w ramach NFZ, które są dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb. Jako lekarze pierwszego kontaktu w Jutro Medical poważnie traktujemy Twoje dobre samopoczucie. Z naciskiem na praktykę rodzinną i medycynę wewnętrzną, zajmujemy się wszystkimi podstawowymi potrzebami zdrowotnymi poprzez:

   • uznanie profilaktyki i dobrego samopoczucia za priorytet
   • współpracę z Tobą w celu dostosowania najlepszego planu, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom i celom
   • zapewnienie kompleksowej, dokładnej i bezpiecznej bazy danych dla wszystkich Twoich informacji medycznych
   • bezproblemowe koordynowanie opieki medycznej, w tym badań, zabiegów, wizyt u specjalistów i hospitalizacji
   • zapewnienie łatwych do zrozumienia, przystępnych porad i wskazówek
   • oferowanie opłacalnych opcji, które pozwolą Ci ustalić priorytety dotyczące Twojego zdrowia
   michal-i-tetyana-faq.jpg

   Czerpiemy z bogatego doświadczenia naszego zespołu oraz z Twoich osobistych opinii, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Od medycyny prewencyjnej po opiekę integracyjną, mamy narzędzia, aby zapewnić Ci jak najlepsze samopoczucie - niezależnie od tego, czy cieszysz się już dobrym zdrowiem, cierpisz z powodu drobnego przeziębienia, czy też stoisz w obliczu choroby zmieniającej Twoje życie. Nasi lekarze POZ są Twoimi partnerami w kultywowaniu i utrzymaniu długotrwałego zdrowia.

  • Czy Jutro Medical jest placówką prywatną?

   Nie. Jutro Medical jest przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej, finansowaną ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, dostępną również w formie aplikacji mobilnej. Korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z wypisaniem się z Twojej poprzedniej przychodni POZ.

  • Jak zarejestrować się w aplikacji?

   Po zainstalowaniu naszej aplikacji od razu możesz przejść do założenia w niej konta oraz złożenia deklaracji. Przy utworzeniu konta konieczne jest podanie własnego numeru telefonu oraz adresu e-mail i zaakceptowania regulaminu Jutro Medical. Następnie Twój numer telefonu zostanie zweryfikowany poprzez wprowadzenie kodu z SMS-a. Jeśli pomyślnie utworzysz konto w naszej aplikacji, możesz przejść do składania deklaracji! Deklarację możesz złożyć osobiście w przychodni Jutro Medical lub zdalnie poprzez ePUAP, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu!

  • Czy zapisanie się na wizytę jest darmowe?

   Tak. Usługi, które oferujemy są wyłącznie w ramach NFZ, więc są darmowe. W Jutro Medical bezpłatnie skonsultujesz swój problem z lekarzem czy uzyskasz e-receptę.

  • Jak mogę umówić się na termin wizyty telemedycznej?

   Wystarczy, że przejdziesz do zakładki “Konsultacje” i klikniesz “Umów wizytę”, wybierz dogodny termin i… to tyle!

Jutro możemy
być u Ciebie!

Przychodnia Jutra w Twoim mieście? Zostaw nam swojego maila, a gdy tylko się pojawimy, niezwłocznie damy Ci znać!

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.