play-button-svg

Status: niewidoczny

Twoja psychika i ciało zmagają się z wieloma wyzwaniami. Apatia, uczucie wypalenia, brak energii do radzenia sobie z codziennością czy spadek libido, mogą być objawami choroby. Nie czekaj, aż to po prostu “minie”. Zwróć się po pomoc do specjalisty.

influencer alt image

„Praca, studia... wszystko zaczęło mnie przytłaczać. Przestałem odczuwać jakąkolwiek radość. Wstydziłem przyznać się przed bliskimi, w jakim jestem stanie. Wstydziłem się prosić o pomoc."

Krzysiek P.

22 lata, Frontend Developer, Warszawa
influencer alt image

„Byłem ciągle zmęczony, miałem regularne migreny i problemy ze snem, libido praktycznie nie istniało. Tkwiłem w tym stanie miesiącami, zamiast od razu pójść do lekarza.”

Adam S.

29 lat, Specjalista ds. logistyki, Warszawa
influencer alt image

„Uciekałem od złych myśli zatracając się w pracy. Później doszedł do tego alkohol. Długo wzbraniałem się przed proszeniem o pomoc, bo myślałem, że sam jakoś z tego wyjdę.”

Marcin D.

41 lat, Przedstawiciel handlowy, Rzeszów
influencer alt image

„Odkąd pamiętam, zawsze byłem krytykowany przez rodziców. To mocno zryło mi psychikę. Dopiero lata terapii pomogły mi przepracować trudną przeszłość.”

Dawid W.

30 lat, Product Manager, Poznań
influencer alt image

„Myślałem, że po prostu tak mam, że jestem wiecznie nieszczęśliwy. Nie pomyślałbym, że to może być depresja, gdyby nie mój chłopak. To on nakierował mnie, by pójść na terapię.”

Hubert O.

24 lata, Realizator dźwięku, Kraków
shape-vector

To jak się czujesz, nie jest powodem do wstydu.

Twoje dolegliwości nie wynikają - chociaż być może zdarzało Ci się to słyszeć - z lenistwa, nudy, szukania problemów na siłę, użalania się nad sobą czy przewrażliwienia. Nie wyleczą ich ani pozytywne myślenie, ani uśmiechanie się wbrew swojej woli. Nie miną same z siebie, kiedy zaczniesz biegać lub znajdziesz sobie zajęcie.

Chociaż może ci się wydawać, że nikt nie rozumie tego, przez co przechodzisz, podobne dolegliwości dokuczają milionom ludzi na całym świecie. Ich przyczyny mogą być różne - od wycieńczenia organizmu wywołanego nieodpowiednim stylem życia, poprzez zaburzenia pracy tarczycy i niedobory makroelementów, aż po pełnoobjawową depresję. 

skonsultuj się bezpłatnie
 • icon-rejestracja.svg

  Dołącz wygodnie
  do naszej przychodni

  Możesz bezpłatnie zapisać się do nas z każdego miejsca na Ziemi, dzięki aplikacji lub rejestracji online. Jesteśmy dla Ciebie dostępni 7 dni w tygodniu.

 • icon-people-talking.svg

  Opowiedz nam,
  co Cię niepokoi

  Podczas wizyty u lekarza opisz szczegółowo swoje objawy - zarówno te fizyczne jak i psychiczne. Nie wstydź się swoich dolegliwości. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

 • icon-phone-app.svg

  Możesz liczyć
  na nasze wsparcie

  Po wizycie, wszystkie zalecenia znajdziesz w naszej aplikacji. Trzymaj rękę na pulsie i monitoruj z nami stan swojego zdrowia na bieżąco.

1/10

Też tak masz?

Nie masz ochoty na seks,

trudno Ci się podniecić czy osiągnąć orgazm, chociaż dawniej zbliżenia i masturbacja sprawiały Ci wiele przyjemności.

skonsultuj swoje objawy
<p>Też tak masz?</p>Image
2/10

Też tak masz?

Nie cieszą Cię rzeczy, które dawniej sprawiały Ci przyjemność. 

Nie możesz skupić się na czytaniu, nie masz ochoty słuchać muzyki, niedawne hobby przestało być interesujące, a perspektywa wymarzonej podróży nie wywołuje w Tobie już dawnego entuzjazmu.
 

<p>Też tak masz?</p>Image
3/10

Też tak masz?

Sięgasz po alkohol, papierosy i narkotyki, żeby poczuć się lepiej

i nie myśleć o swoich problemach. Tylko pod ich wpływem czujesz się dobrze. Zażywasz leki o działaniu psychoaktywnym (np. mocne środki przeciwbólowe) bez wskazania lekarza.

Sprawdź swój stan zdrowia
<p>Też tak masz?</p>Image
4/10

Też tak masz?

Nie masz ochoty spędzać czasu w towarzystwie bliskich Ci osób,

chociaż do niedawna te spotkania sprawiały Ci wiele radości i utwierdzały w poczuciu, że wielu osobom na Tobie zależy.

Zadbaj o swoją psychikę
<p>Też tak masz?</p>Image
5/10

Też tak masz?

Masz myśli samobójcze lub dotyczące okaleczania się.

Nie czekaj, szukaj pomocy: w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia otrzymasz natychmiastową pomoc medyczną: 112 - numer alarmowy, 800 70 2222 - Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym, 22 594 91 00 - Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji.

<p>Też tak masz?</p>Image
6/10

Też tak masz?

Obwiniasz się, że za słabo się starasz i że nie radzisz sobie z codziennością,

zarzucasz sobie lenistwo. Wydaje Ci się, że inni ludzie mają poważniejsze problemy niż Twoje i wszyscy radzą sobie z nimi lepiej.

<p>Też tak masz?</p>Image
7/10

Też tak masz?

Często czujesz się przytłoczony i zmęczony z powodu zbyt intensywnych bodźców.

Denerwuje Cię i męczy obecność innych osób w miejscu pracy lub w domu. Zbyt głośne dźwięki, ostre światło, intensywne zapachy zaburzają Twoje poczucie wewnętrznej równowagi.

Zadbaj o komfort psychiczny
<p>Też tak masz?</p>Image
8/10

Też tak masz?

Na myśl o swoich dolegliwościach czujesz wstyd.

Zarzucasz sobie słabość, nieudolność, przesadę i wyolbrzymianie problemów. Świadomość, że nie dajesz sobie rady z tym, co innym przychodzi łatwo, jest dla Ciebie upokarzająca.

<p>Też tak masz?</p>Image
9/10

Też tak masz?

Nie masz z kim porozmawiać o swoich dolegliwościach.

Czujesz się samotny, nierozumiany, wyobcowany. Wydaje Ci się, że inni ludzie mają poważniejsze problemy niż Twoje i wszyscy radzą sobie z nimi lepiej. 

Uzyskaj wsparcie naszych lekarzy
<p>Też tak masz?</p>Image
10/10

Też tak masz?

Jedzenie przestało sprawiać Ci przyjemność

i z trudem cokolwiek przełykasz, nawet kiedy dokucza Ci głód. Jest Ci obojętne, co wyląduje na Twoim talerzu: sięgasz po gotowe, wysoko przetworzone posiłki, fast food, jesz nieregularnie i mechanicznie.

Umów konsultację lekarską
<p>Też tak masz?</p>Image

Zdrowie psychiczne i fizyczne idą ze sobą w parze

To jak się czujesz, odbija się na Twoim stylu życia, który z kolei wpływa na Twoje zdrowie. Sięganie po używki, brak aktywności na świeżym powietrzu czy wysoko przetworzona żywność, mogą być jednocześnie efektem i źródłem problemów ze zdrowiem.

Nie czekaj, szukaj pomocy

Kryzys, myśli samobójcze? Dzwoniąc na te numery otrzymasz natychmiastową pomoc:

<p>Nie czekaj, szukaj pomocy</p>Image
Hero image alt

Mężczyźni też płaczą

Możesz okazywać słabość. Możesz nie radzić sobie z codziennymi obowiązkami. Możesz prosić o pomoc. Dbaj o swój komfort psychiczny.

Mówmy o zdrowiu psychicznym bez tabu

Na naszym Instagramie uczymy przełamywać wstyd związany z dolegliwościami i objawami, które Cię krępują. Wyjaśniamy w prosty i przystępny sposób, jak lepiej zatroszczyć się o swoje ciało i psychikę. 

 
 
wellbee-logo2.svg

Zapewniamy najszybszy dostęp do specjalistów zdrowia psychicznego.

Uzyskaj wsparcie psychologiczne z dowolnego miejsca na świecie. Wizyta online w Wellbee to komfortowy sposób na rozmowę ze specjalistą bez wychodzenia z domu. Współpracujemy z najlepszymi psychologami, psychoterapeutami i psychodietetykami. Edukujemy i uczymy, jak dbać o zdrowie psychiczne. Umów wizytę w Wellbee i zbuduj życie, które pokochasz.

<p>Zapewniamy najszybszy dostęp do specjalistów zdrowia psychicznego.</p>Image

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.