play-button-svg

Ciała nadzieja
w Tobie

Rozmiar ubrań i masa ciała to tylko liczby: nie wystarczą, aby ocenić stan zdrowia. Nieważne, jak wyglądasz: Twój organizm zasługuje na troskę, a Ty - na szacunek i zrozumienie lekarza oraz innych specjalistów.

gilbert kolbe pielęgniarz jutro medical

„W Jutro Medical nikt nie ocenia tego kim jesteś, czy jak wyglądasz. Możesz liczyć na naszą pomoc oraz zrozumienie. To Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze.”

Gilbert Kolbe, Jutro Medical

Pielęgniarz, koordynator zespołu pielęgniarskiego
Mateusz jaworski lekarz poz jutro medical

„Otyłość, to choroba która wiąże się dużą liczbą powikłań. Można ją jednak skutecznie leczyć. Nie bój się skorzystać z pomocy. Zapisz się do lekarza, który oceni Twój stan zdrowia i zaproponuje najwłaściwszy dla Ciebie sposób leczenia.”

Mateusz Jaworski, Jutro Medical

Lekarz, specjalista medycyny rodzinnej
367x367-Aleksandra-Maciazka-Malec.jpg

„Akceptacja własnego ciała pozwala na zbudowanie dobrej relacji z samym sobą. Dbając o dietę, aktywność oraz badając się według zaleceń lekarza, nie tylko poprawimy swoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne.”

Aleksandra Maciążka-Malec, Jutro Medical

Lekarka rodzinna
Joanna piotrowska psychodietetyczka wellbee

„Zaburzenia odżywiania to nie tylko kwestia jedzenia. To wierzchołek góry lodowej, pod nim kryje się więcej. Są one dla osób chorych niczym maska tlenowa, której z jakiegoś powodu potrzebują.”

mgr Joanna Piotrowska, Wellbee

Psychodietetyczka, dietetyczka kliniczna
shape-vector

Twoje zdrowie nie jest kwestią estetyczną

Nasi lekarze nie oceniają tego, jak wyglądasz. W Jutro Medical możesz poczuć się bezpiecznie i porozmawiać ze specjalistą, który wysłucha Cię i pokieruje na drodze do lepszego samopoczucia.

Osoby borykające się z problemami nadwagi, otyłości, niedowagi i zaburzeń odżywiania często narażone są na ostracyzm, przykre uwagi i żarty, nieproszone rady oraz niesprawiedliwe oceny. Mamy świadomość tego, jak trudno jest przełamać się pacjentom po takich doświadczeniach i szukać profesjonalnej pomocy. Chcemy to ułatwić!

Pracujący w Jutro Medical specjaliści szanują prawo pacjenta do zachowania godności i rozumieją, jak trudna bywa walka o zdrowie, kiedy nie można liczyć na wsparcie otoczenia.

Umów się na wizytę lekarską lub wykonaj pakiet badań diagnostycznych. Z naszą pomocą znajdziesz źródło swoich problemów lub upewnisz się, że Twój organizm ma się dobrze i otrzymuje od Ciebie wszystko, czego potrzebuje. To, jak wyglądasz, nie jest wyznacznikiem Twojego stanu zdrowia: zamiast wierzyć na słowo odbiciu w lustrze i opiniom znajomych, powiedz: sprawdzam.

więcej
1/8

Czy wiesz że...

Prawidłowa masa ciała

nie jest gwarancją dobrego stanu zdrowia, chociaż może pomóc w uniknięciu wielu chorób. Dbaj o regularną profilaktykę niezależnie od tego, ile ważysz, jak się odżywiasz i jaki prowadzisz styl życia.

ZNAJDŹ PAKIET BADAŃ DLA SIEBIE
BP-Czy-wiesz-A.jpg
2/8

Czy wiesz że...

Gwałtowny wzrost masy ciała lub jej utrata

mogą być objawami poważnej choroby. Jeśli Twój styl odżywiania i styl życia nie uległy zmianie, a twoja waga znacząco wzrosła lub spadła, skontaktuj się z lekarzem.

Sprawdź pakiet “Pełna HORMONia"
BP-Czy-wiesz-D.jpg
3/8

Czy wiesz, że…

W leczeniu otyłości pomóc może nie tylko lekarz

ale także psycholog oraz psychodietetyk. Zaburzenia odżywiania, depresja, przewlekły stres i inne problemy natury psychicznej w wielu przypadkach wymagają specjalistycznej pomocy.

Sprawdź pakiet “Every body"
BP-Czy-wiesz-C.jpg
4/8

Czy wiesz, że…

BMI nie jest idealnym kryterium w ocenie prawidłowej masy ciała.

To najbardziej rozpowszechniony i najłatwiejszy wskaźnik do screeningu i kontroli masy ciała, jednak może być mylący np. w przypadku osób o dużej masie mięśniowej.

Znajdź pakiet badań dla siebie
mężczyzna na siłowni podnoszący hantle
5/8

Czy wiesz, że…

Istnieje wiele metod leczenia otyłości.

Oprócz zmiany diety i stylu życia lekarz może zalecić też leczenie farmakologiczne lub operację bariatryczną. Metoda leczenia powinna być dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Sprawdź pakiet "Prosta Strawa"
BP-Czy-wiesz-B.jpg
6/8

Czy wiesz, że…

Anoreksja i bulimia występują częściej u kobiet, ale chorują też mężczyźni.

Ofiarami tych zaburzeń odżywiania są najczęściej osoby młode. Przyczyny? M.in. niskie poczucie własnej wartości, dążenie do nierealnych standardów piękna, obsesje i kompulsje.

Zadbaj o psychikę z pakietem "ReMINDer"
BP-Czy-wiesz-G.jpg
7/8

Czy wiesz, że…

Ortoreksja to obsesyjne skupienie na jakości spożywanego jedzenia.

Może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych i społecznych. Nie jest jednak obecnie uznawana za odrębne zaburzenie odżywiania i nie może stanowić samodzielnej diagnozy.

Zbadaj się z pakietem "I love green"
BP-Czy-wiesz-H.jpg
8/8

Czy wiesz, że…

Spożywanie alkoholu ma związek z otyłością.

Wiele napojów alkoholowych zawiera dużo cukru, a spożycie większej ilości alkoholu sprawia, że łatwo stracić kontrolę nad ilością i jakością spożywanego jedzenia.

ZBADAJ KONDYCJĘ SWOJEJ WĄTROBY
BP-Czy-wiesz-J.jpg

Zbyt niska waga może wywołać równie poważne konsekwencje co otyłość.

Odbiegająca od normy masa ciała może być zarówno efektem jak i przyczyną wielu innych problemów zdrowotnych - zarówno somatycznych, jak i psychicznych. To dlatego tak ważne jest ustalenie źródła problemu: tylko wtedy możliwe jest skuteczne leczenie. 

 • Problemy z sercem
  i układem krążenia

  więcej
 • Bóle mięśni,
  stawów i kości

  więcej
 • Niedobory
  witamin

  więcej

pakiet badań + konsultacja

Every body

 • Znak zaznaczenia

  Nie chcesz w ciemno zmieniać
  diety i stylu życia o 180 stopni?

 • Znak zaznaczenia

  Lubisz swoje ciało i chcesz sprawdzić,
  czy wszystko z nim OK?

 • Znak zaznaczenia

  Obawiasz się, że problemy z tyciem
  lub chudnięciem to sprawka tarczycy?

Body-Positive.jpg

Liczy się wnętrze

Traumy z dzieciństwa, idealny świat w social mediach, niepotrzebne komentarze - poznaj historie osób, które postrzegają swoje ciało inaczej, niż kiedyś.

w wieku15 lat
dziewczyny 52%
chłopcy 31%

Połowa nastolatków
w Polsce nie lubi swojego ciała

Co druga dziewczyna i co trzeci chłopak w wieku 15 lat, uważa swoje ciało za “zbyt grube”. Spośród 43 badanych krajów, to właśnie Polska miała najwyższy wskaźnik negatywnego postrzegania własnego ciała.

*Raport Health Behaviour in School-age Children

Co piąta osoba w Polsce
zmaga się z otyłością

Problem otyłości coraz częściej dotyczy nie tylko osób dorosłych, ale też dzieci i młodzieży. Krytyczną grupę stanowią dzieci w wieku 7-13 lat.

*Dane według Instytutu Żywności i Żywienia

70 mln
osób

Na całym świecie żyje z zaburzeniami odżywiania

W latach 2000-2018 globalne rozpowszechnienie zaburzeń odżywiania m.in. anoreksji i bulimii, wzrosło z 3,4% aż do 7,8%.

*Dane według The American Journal of Clinical NutritionNational Eating Disorders Association

Wspólnie dla lepszego jutra

Z naszymi partnerami dzielimy się wiedzą rownież na Instagramie. Znajdziesz tam merytoryczną wiedzę prosto od specjalistów. Wyjaśniamy w prosty sposób, jak zrozumieć swoje ciało i psychikę, a także pomagamy przełamać wstyd związany z dolegliwościami. 

 
 

Podaruj sobie
prawdziwy self-care

Chcesz zadbać o zdrowie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci w tym!
Odkryj nasz sklep z pakietami i badaniami diagnostycznymi.

Wybierz pakiet badań i od razu skonsultuj wyniki z lekarzem

Dopasuj pakiet do tego, kim jesteś i jaki prowadzisz styl życia. Sprawdź swoje zdrowie
w komfortowych warunkach - bez kolejek i bez stresu.

ZOBACZ WSZYSTKIE PAKIETY

Poznaj partnerów kampanii:

welbee-logo.svg

Zadbaj o wewnętrzny rozwój. Znajdziesz u nas +180 zaufanych specjalistów zdrowia psychicznego, którzy pomogą Ci lepiej poznać siebie i zadbać o zdrowie psychiczne.

fit-adept-logo.svg

FitAdept to społeczność fizjoterapeutów, trenerów i dietetyków. Trenuj pod okiem specjalisty w studio lub skorzystaj z opcji online!

hashiona-logo.svg

Hashiona to platforma dla osób z chorobą Hashimoto, która poprawia jakość życia poprzez obniżenie poziomu przeciwciał we krwi.

mindy-logo.svg

Obniż poziom stresu, zrelaksuj się w ciągu dnia, wycisz przed snem. Wypróbuj 1000 pomocnych treści przygotowanych przez psychoterapeutów, psychologów i trenerów uważności.

wdth-220.png

Plente to platforma zakupowa, za pomocą, której możesz zyskać zwrot części wydanych pieniędzy za swoje zakupy. Dysponujemy także kartami podarunkowymi i własnym sklepem.

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.