play-button-svg

Ciała nadzieja
w Tobie

Rozmiar ubrań i masa ciała to tylko liczby: nie wystarczą, aby ocenić stan zdrowia. Nieważne, jak wyglądasz: Twój organizm zasługuje na troskę, a Ty - na szacunek i zrozumienie lekarza oraz innych specjalistów.

Twoje zdrowie nie jest kwestią estetyczną

Nasi lekarze nie oceniają tego, jak wyglądasz. W Jutro Medical możesz poczuć się bezpiecznie i porozmawiać ze specjalistą, który wysłucha Cię i pokieruje na drodze do lepszego samopoczucia.

Osoby borykające się z problemami nadwagi, otyłości, niedowagi i zaburzeń odżywiania często narażone są na ostracyzm, przykre uwagi i żarty, nieproszone rady oraz niesprawiedliwe oceny. Mamy świadomość tego, jak trudno jest przełamać się pacjentom po takich doświadczeniach i szukać profesjonalnej pomocy. Chcemy to ułatwić!

Pracujący w Jutro Medical specjaliści szanują prawo pacjenta do zachowania godności i rozumieją, jak trudna bywa walka o zdrowie, kiedy nie można liczyć na wsparcie otoczenia.

Umów się na wizytę lekarską lub wykonaj pakiet badań diagnostycznych. Z naszą pomocą znajdziesz źródło swoich problemów lub upewnisz się, że Twój organizm ma się dobrze i otrzymuje od Ciebie wszystko, czego potrzebuje. To, jak wyglądasz, nie jest wyznacznikiem Twojego stanu zdrowia: zamiast wierzyć na słowo odbiciu w lustrze i opiniom znajomych, powiedz: sprawdzam.

1/8

Czy wiesz że...

Prawidłowa masa ciała

nie jest gwarancją dobrego stanu zdrowia, chociaż może pomóc w uniknięciu wielu chorób. Dbaj o regularną profilaktykę niezależnie od tego, ile ważysz, jak się odżywiasz i jaki prowadzisz styl życia.

ZNAJDŹ PAKIET BADAŃ DLA SIEBIE
BP-Czy-wiesz-A.jpg
2/8

Czy wiesz że...

Gwałtowny wzrost masy ciała lub jej utrata

mogą być objawami poważnej choroby. Jeśli Twój styl odżywiania i styl życia nie uległy zmianie, a twoja waga znacząco wzrosła lub spadła, skontaktuj się z lekarzem.

Sprawdź pakiet “Pełna HORMONia"
BP-Czy-wiesz-D.jpg
3/8

Czy wiesz, że…

W leczeniu otyłości pomóc może nie tylko lekarz

ale także psycholog oraz psychodietetyk. Zaburzenia odżywiania, depresja, przewlekły stres i inne problemy natury psychicznej w wielu przypadkach wymagają specjalistycznej pomocy.

Sprawdź pakiet “Every body"
BP-Czy-wiesz-C.jpg
4/8

Czy wiesz, że…

BMI nie jest idealnym kryterium w ocenie prawidłowej masy ciała.

To najbardziej rozpowszechniony i najłatwiejszy wskaźnik do screeningu i kontroli masy ciała, jednak może być mylący np. w przypadku osób o dużej masie mięśniowej.

Znajdź pakiet badań dla siebie
mężczyzna na siłowni podnoszący hantle
5/8

Czy wiesz, że…

Istnieje wiele metod leczenia otyłości.

Oprócz zmiany diety i stylu życia lekarz może zalecić też leczenie farmakologiczne lub operację bariatryczną. Metoda leczenia powinna być dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Sprawdź pakiet "Prosta Strawa"
BP-Czy-wiesz-B.jpg
6/8

Czy wiesz, że…

Anoreksja i bulimia występują częściej u kobiet, ale chorują też mężczyźni.

Ofiarami tych zaburzeń odżywiania są najczęściej osoby młode. Przyczyny? M.in. niskie poczucie własnej wartości, dążenie do nierealnych standardów piękna, obsesje i kompulsje.

Zadbaj o psychikę z pakietem "ReMINDer"
BP-Czy-wiesz-G.jpg
7/8

Czy wiesz, że…

Ortoreksja to obsesyjne skupienie na jakości spożywanego jedzenia.

Może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych i społecznych. Nie jest jednak obecnie uznawana za odrębne zaburzenie odżywiania i nie może stanowić samodzielnej diagnozy.

Zbadaj się z pakietem "I love green"
BP-Czy-wiesz-H.jpg
8/8

Czy wiesz, że…

Spożywanie alkoholu ma związek z otyłością.

Wiele napojów alkoholowych zawiera dużo cukru, a spożycie większej ilości alkoholu sprawia, że łatwo stracić kontrolę nad ilością i jakością spożywanego jedzenia.

ZBADAJ KONDYCJĘ SWOJEJ WĄTROBY
BP-Czy-wiesz-J.jpg

Zbyt niska waga może wywołać równie poważne konsekwencje co otyłość.

Odbiegająca od normy masa ciała może być zarówno efektem jak i przyczyną wielu innych problemów zdrowotnych - zarówno somatycznych, jak i psychicznych. To dlatego tak ważne jest ustalenie źródła problemu: tylko wtedy możliwe jest skuteczne leczenie. 

 • Problemy z sercem
  i układem krążenia

 • Bóle mięśni,
  stawów i kości

 • Niedobory
  witamin

pakiet badań + konsultacja

Every body

 • Znak zaznaczenia

  Nie chcesz w ciemno zmieniać
  diety i stylu życia o 180 stopni?

 • Znak zaznaczenia

  Lubisz swoje ciało i chcesz sprawdzić,
  czy wszystko z nim OK?

 • Znak zaznaczenia

  Obawiasz się, że problemy z tyciem
  lub chudnięciem to sprawka tarczycy?

Body-Positive.jpg

Liczy się wnętrze

Traumy z dzieciństwa, idealny świat w social mediach, niepotrzebne komentarze - poznaj historie osób, które postrzegają swoje ciało inaczej, niż kiedyś.

w wieku15 lat
dziewczyny 52%
chłopcy 31%

Połowa nastolatków
w Polsce nie lubi swojego ciała

Co druga dziewczyna i co trzeci chłopak w wieku 15 lat, uważa swoje ciało za “zbyt grube”. Spośród 43 badanych krajów, to właśnie Polska miała najwyższy wskaźnik negatywnego postrzegania własnego ciała.

*Raport Health Behaviour in School-age Children

Co piąta osoba w Polsce
zmaga się z otyłością

Problem otyłości coraz częściej dotyczy nie tylko osób dorosłych, ale też dzieci i młodzieży. Krytyczną grupę stanowią dzieci w wieku 7-13 lat.

*Dane według Instytutu Żywności i Żywienia

70 mln
osób

Na całym świecie żyje z zaburzeniami odżywiania

W latach 2000-2018 globalne rozpowszechnienie zaburzeń odżywiania m.in. anoreksji i bulimii, wzrosło z 3,4% aż do 7,8%.

*Dane według The American Journal of Clinical NutritionNational Eating Disorders Association

Wspólnie dla lepszego jutra

Z naszymi partnerami dzielimy się wiedzą rownież na Instagramie. Znajdziesz tam merytoryczną wiedzę prosto od specjalistów. Wyjaśniamy w prosty sposób, jak zrozumieć swoje ciało i psychikę, a także pomagamy przełamać wstyd związany z dolegliwościami. 

Podaruj sobie
prawdziwy self-care

Chcesz zadbać o zdrowie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci w tym!
Odkryj nasz sklep z pakietami i badaniami diagnostycznymi.

Wybierz pakiet badań i od razu skonsultuj wyniki z lekarzem

Dopasuj pakiet do tego, kim jesteś i jaki prowadzisz styl życia. Sprawdź swoje zdrowie
w komfortowych warunkach - bez kolejek i bez stresu.

Poznaj partnerów kampanii:

welbee-logo.svg

Zadbaj o wewnętrzny rozwój. Znajdziesz u nas +180 zaufanych specjalistów zdrowia psychicznego, którzy pomogą Ci lepiej poznać siebie i zadbać o zdrowie psychiczne.

fit-adept-logo.svg

FitAdept to społeczność fizjoterapeutów, trenerów i dietetyków. Trenuj pod okiem specjalisty w studio lub skorzystaj z opcji online!

hashiona-logo.svg

Hashiona to platforma dla osób z chorobą Hashimoto, która poprawia jakość życia poprzez obniżenie poziomu przeciwciał we krwi.

mindy-logo.svg

Obniż poziom stresu, zrelaksuj się w ciągu dnia, wycisz przed snem. Wypróbuj 1000 pomocnych treści przygotowanych przez psychoterapeutów, psychologów i trenerów uważności.

wdth-220.png

Plente to platforma zakupowa, za pomocą, której możesz zyskać zwrot części wydanych pieniędzy za swoje zakupy. Dysponujemy także kartami podarunkowymi i własnym sklepem.

Jutro Medical jest podmiotem leczniczym wpisanym do krajowego rejestru.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Jutro Medical Sp. z o.o.